Manken ve model adayları arıyoruz!

Manken ve model adayları arıyoruz!

Manken model olarak sektör de yer almak isteyen, fiziğine ve yüzüne güvenen tüm bay & bayan başvurularını titizlikle incelemekteyiz. Sektör de kalıcı bir yer edinmek ve aynı zamanda Türkiye’de tanınan bir manken haline dönüşmek ister misiniz? bu alanda yapılan çalışmalar ile beraber kıstasını her geçen gün daha ileri vadeler de tutan firmamız, 20 yılı aşkın süredir pek çok önemli projeye ve markaya doğrudan model sunumlarını gerçekleştirmektedir.

Aynı zamanda çalışmalarımızı sadece manken alanında yapmıyor, TV camiasına oyuncu sunumları da gerçekleştiriyoruz. Her yıl 100’e yakın reklam filminin ana castını kuran ajansımız, pek çok oyuncu adayı tarafından “reklam ajansı” olarak tanınmaktadır. Hemen siz de reklam ajans İstanbul konularına ilişkin başvurularınızı gerçekleştirin, doğrudan kadromuza katılım hakları elde edin. Her geçen gün daha fazla öne çıkmanız ve sektör de tanınan bir isim haline dönüşmeniz bakımından çalışıyoruz. Böylelikle manken model olarak siz de kendinizi ispatlayabileceksiniz.

Bebek ve çocuk oyuncu ajansları

Yeni projelere manken ve reklam yıldızı aranıyor!

Reklam ajans İstanbul olarak yeni başlayacak olan reklam çekimleri için hızlı bir şekilde oyuncu arıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından oyuncu arayışını sürdüren ajansımız, aynı zamanda bu yıl düzenlenecek modellik yarışmaları için de 4 farklı adayı yarışmalara dahil edecek! Böylesi bir hizmeti sizlere ücretsiz kayıt olanaklarıyla sunan ve profesyonel ortamlarda çekilen fotoğraflar ile sunumlarınızı gerçekleştiren firmamızın bir parçası olmak ister misiniz?

Seçeneklerinizi bizden yana kullanın, hemen manken model olmak isteyen adaylar için özel olarak hazırladığımız başvuru formlarını indirip, uygun bir şekilde doldurun. Form ile beraber birkaç farklı açıdan çekilmiş olan resimlerinizi de tarafımıza ulaştırabilir, bu sayede Türkiye’de tanınan bir model adayı olma şanslarına doğrudan ulaşabilirsiniz. Sektörün lideri olarak görülen ajansımız, oyuncu ve model adaylarına şans tanımak ve piyasada tanınan bir isim haline dönüşmeleri bakımından öncü çalışmaları sunabilmek açısından burada! Reklam ajans İstanbul kayıtları için hemen bizimle kontak kurabilirsiniz.