Arka Sokaklar dizisine başrol oyuncusu aranıyor!

Arka Sokaklar dizisine başrol oyuncusu aranıyor!

Erler Film’in önemli projeleri arasında yer alan Arka Sokaklar, her Cuma günü Kanal D ekranlarında devam ediyor. Peki, dizilerde oynamak için başvuru yaparak bu önemli projede oyuncu konumunda yer almak ister misiniz? Sizlerin önünü açabilmek için çeşitli oyuncu adaylarına şans tanıyan firmamız, bu sayede alanının en çok tercih edilen firması konumunda yer almaktadır.

Her geçen gün daha fazla oyuncu adayının önünü açmaya odaklanan Cast Agency, bu yıl Star TV ve Fox TV dizilerine toplam da 12 oyuncu kazandırmayı başarmıştır. Doğru çalışma standartları oluşturan ve yapılan çalışmalar sayesinde ise önemli bir rol model üstlenen firmamız, alanında ise Türkiye’nin en donanımlı ajansı konumunda yer almaktadır. Bu tip bir çalışma anlayışını sizlere sunmak ve aynı zamanda Türkiye’nin kaliteli firmasında sözleşmeli / sözleşmesiz olarak yer alabilmek adına kontak kurmayı ihmal etmeyin. Dizilerde oynamak için başvuru yapan adayların tamamına dönüş yapmaktan geri kalmıyoruz.

Cast Agency firmamız model alımlarını sürdürüyor!

Cast Agency, model alımlarını sürdürmek ve aynı zamanda önemli projelere sunum ortamları sağlamak adına çalışmalarına devam etmektedir. Alanında önemli bir yere sahip olan firmamız, bu alanda ise yapmış olduğu devasa çalışmalar ile beraber hizmetlerinin tamamını ışık hızında oyuncu & model adaylarına sunmayı amaçlamaktadır. Kadromuzda yer alarak siz de önemli projelerin tamamında kendinizi ispatlayabilir ve öne çıkma şansları elde edebilirsiniz.

Bugüne kadar dizilerde oynamak için başvuru yapan pek çok adaya şans tanıyan firmamız, elde ettiği başarılar ile beraber kıstasını hep bir kademe ön seviye de tutmayı başarmıştır! Kalitesinden ödün vermeyen, aynı zamanda önem arz eden pek çok projede boy göstermenizi sağlamak bakımından çalışıyoruz. Tercihlerinizi bizlerden yana tutarak siz de en kaliteli projelerde Cast Agency güvencesinde yer alabilme olanaklarına sahip olun. Türkiye’de marka değeri elde eden firmamız, çıtasını giderek daha üst seviyelere taşıyor.