Kalp Atışı Dizisi Oyuncu Alımı

Show TV ekranlarında yer alan Kalp Atışı dizisi doktorları konu alan bir dizi olmuştur. Dizi daha önce ekranlarda yer almakta olan doktorlar dizsine uyarlanmış bir durumdadır. Kalp Atışı dizisinin yönetmeni ise Yusuf  Pirhasan’dır. Dizinin oyuncuları ise; Öykü Karayel, Gökhan Alkan, Ege Kökenli, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Başay Okay, Hasan Şahintürk, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Erdem Kaynarca, Rüçhan Çalışkur, Selahattin Paşalı, Ceylan Ceylan gibi oyuncular yer almaktadır.

 

 

Kalp Atışı dizisinin konusu ise Ege bölgesinde bulunan bir liseden başlamaktadır. Bu hikâye Eylül ve Ali Asaf adlı iki gencin hayat hikayesini konu almaktadır. Ali Asaf ve Eylül lisede aynı sınıfta eğitim almasının yanında ise yine İstanbul şehrinde bulunan bir hastanede buluşurlar. Eylül bir beyin cerrahı doktorudur. Eylül çok asi bir kız olduğu için okul hayatında defalarca okul değiştirip hiçbir öğretmenin baş edemediği bir tip de bayandır. Babası bu yüzden okuldan alıp dövmüştür fakat dik başlı asi kız olan Eylül’ün gözünden bir damla yaş akmaz. Babası evden attığında ise Eylül babaannesinin yanına yerleşir. Ali Asaf ise çok başarılı bir doktordur fakat uzun süre doktorluk yaptıktan sonra ise Eylül’ün bulunduğu taşraya öğretmenlik görevi yapmak için gelir. Burada ise Eylül isimli dik başı öğrencisi ile tanışır. Ali Asaf Eylül’e iyi bir eğitim vererek onu iyi bit cerrahlık için okul kazanmasını sağlar. Daha sonra ise aralarında duygusal bir yakınlaşma başlar.

Kalp Atışı dizisi oyuncu alımları için ise cast ajans firmaları tarafından yapılmaktadır. Cast ajans firmaları Kalp Atışı dizi oyuncu alımlarında ise alınacak oyuncu karakterini göz önünde tutarak bu karakterlere uygun adaylar seçmeye özen gösterirler. Kalp Atışı dizisinde oyuncu olmak isteyen adaylar ise öncelik ile cast ajanslarına başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru içinde cast ajans firmalarına veya web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Kalp Atışı dizisinde oyuncu olmak adaylar cast ajanslarının yayınlamış olduğu başvuru formunu doldurarak güncel ve profesyonel olarak çekilmiş fotoğraf eklemelisiniz. Bu aşamadan sonra ise bekleme sürecine girmiş olacaksınızdır.