Cast ajansımıza üye olmak ister misiniz?

Cast ajansımıza üye olmak ister misiniz?

Cast ajans üye ol hizmetleriyle beraber devasa bir ortam yaratan ve bu noktada sizleri öne çıkartmayı ihmal etmeyen ajansımız, çeşitli çalışmaların tamamından faydalanabileceğiniz bir ortam hazırlamanıza yardımcı oluyor. Artık TV projelerinde kendinizi göstermek ve Türkiye’de tanınan bir oyuncu konumu elde etmek oldukça kolay! Ay Yapım, TMC, Tims gibi önemli yapım şirketlerine oyuncu desteği sağlayan ajansımız, bu yıl 20’den fazla oyuncusunu dizi ve sinema projelerine yerleştirdi.

Sayısız reklam projelerine oyuncu desteği sunan ve özellikle çocuk cast ajans bünyesinde yeni yüzlere ihtiyaç duyan departmanlarımız, Türkiye genelinde ki yetenek avına devam etmektedir. 10 farklı ilde yer alan şubelerimize doğrudan kaydolmak ve ajansımızın bir parçası olabilmek adına siz de başvurularınızı gerçekleştirmekten geri kalmayın. Tamamen ücretsiz kayıt ortamları sunan ve profesyonel stüdyo ortamında fotoğraflarınızı çeken asistanlarımız, daha sonrasında ise hız kesmeden proje sunumlarınızı gerçekleştiriyor, bu sayede cast ajans üye ol konusunda ise çeşitli imkanları tarafınıza ulaştırıyor.

Çocuk cast ajans arayışlarımız sürüyor!

Çocuk cast ajans arayışlarını hız kesmeden sürdüren ve sizlere bu noktada birçok kolaylık sunan ajansımız, var olan hizmetleriyle beraber Türkiye’nin en iyisi konumunda yer almaktadır. Bugüne kadar Kanal D, Show TV ve Fox TV yapımlarına onlarca farklı çocuk oyuncu sunumu yapan ajansımız, elde ettiği başarı ile beraber Türkiye’de marka olmayı başarmıştır. Sizler de çocuklarınızın TV projelerinde yer almasını ve ün kazanmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurmaktan geri kalmayın.

Kalitesiyle hep bir adım öne çıkan ajansımız, cast ajans üye ol kısmından formu indirerek başvuru yapmanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede kaliteli bir ortam yaratıldığı gibi, sorunsuzca ajans bünyesinde yer alan bir oyuncu sıfatına ulaşmak da söz konusu olabiliyor. Lider konumuyla beraber eşsiz çalışmalar sunan ve her geçen gün sizleri daha fazla öne taşıyan ajansımız, çocuk cast ajans konularına ilişkin departmanlar üzerinden yeni başvuru süreçlerini sunmaktadır.