Casting ajansımıza kayıtlar başladı!

Casting ajansımıza kayıtlar başladı!

Casting ajans bünyesinde yer almak isteyen tüm oyuncu adaylarını kabul eden ve istihdam ortamı yaratan firmamız, bu noktada ise çıtasını hep bir adım ileri seviyelere taşımaktan geri kalmamaktadır. güvenli bir ortam yaratan ve sizleri çeşitli projelere kazandıran firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber Türkiye’de marka değerini hep bir adım ileri aşamalara taşımaktadır. Hemen tercihinizi firmamızdan yapmak ve kayıtları tamamlayarak ajansımız bünyesine dahil olabilmek açısından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalitesinden ödün vermeyen firmamız, ajans cast bünyesinde yer alan ve kadrosunda ki tüm isimleri projelere dahil eden firmalardan bir tanesidir! 20 yılı aşkın süredir sektörde var olan ve Türkiye’nin en iyi casting direktörlerini ekibinde barındıran firmamız, Kanal D, Show, TRT, Fox TV, Star TV, ATV gibi önemli kanallara oyuncu desteği sağlamaktan geri kalmamaktadır. Casting ajans olarak hemen kaydınızı tamamlayın ve çeşitli projelerde kendinizi gösterme olanaklarına doğrudan ulaşın.

Casting ajansımızın bir parçası olun!

Ajans cast olarak kadromuza dahil etmek istediğimiz birçok isme istihdam ortamı yaratıyor ve bu sektörde kalıcılık vaat ediyoruz! Sizler de kadromuza doğrudan dahil olabilmek ve aynı zamanda Türkiye’nin en donanımlı ajanslarından bir tanesiyle çalışabilmek açısından bizleri tercih edebilirsiniz. Sizleri kaliteli projelere kazandırmak ve aynı zamanda Türkiye’de tanınan bir oyuncu & model olabilmenizi sağlamak bakımından buradayız!

Başvuru formlarını tarafımıza iletebilir, bu sayede direkt olarak projelere sunumlarda yer alabilirsiniz. Casting ajans olarak her geçen gün çıtamızı daha ileri seviyelere çekebilmek ve Türkiye’de marka değerimizi sürdürebilmek açısından buradayız! Hemen tek tıkla başvurunuzu yapın ve sizler de doğrudan ajansımıza katılın! Her geçen gün yeni isimleri kadromuza dahil ediyor, bu sayede çeşitli projelerde kendinizi gösterme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Ajans cast olarak Türkiye’de üstün bir hizmet profili yarattığımız gibi, sizlere üst seviyelere çıkma şansları sağlıyoruz.