Ajans başvuru formunu hemen doldurun!

Ajans başvuru formunu hemen doldurun!

Ajans başvuru formu bünyesinde yeni isimleri kadrosuna dahil etmeyi başarmış olan firmamız, bu noktada ise sizlere istihdam sağlamak ve kalıcı bir yer edinme fırsatlarını bir tık kadar uzağınıza taşıyor. Bu alanda üstün hizmetler alabilmek ve aynı zamanda Türkiye’de tanınan bir oyuncu adayı olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmek yeterli olacaktır. Alanında lider olan firmamız, bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar ile beraber birçok kişi tarafından taktir edilmiştir.

Hemen siz de başvuruları tamamlamak ve direkt olarak ajansımız bünyesine dahil olmak istiyorsanız, tercihlerinizi bizlerden yana kullanın. Oyuncu başvuru formu dolduran ve tarafımıza ileten herkese bir referans ortamı sağlıyor, bu sayede ise projelere sunumlarınızı gerçekleştiriyoruz. Dizi oyuncusu, sinema oyuncusu, reklam oyuncusu ve tiyatro oyuncusu olabilmeniz bakımından sunumlar yapan firmamız, aynı zamanda ise kadrosunda yer alan modellere özel olarak da bir sunum ortamı hazırlamaktan geri kalmamaktadır. ajans başvuru formu üzerinden hemen bize ulaşın ve farkı hissedin!

Başvuru için resimlerin profesyonel olmasına gerek yok!

Oyuncu başvuru formu veya reklam ajansı başvuru formu dolduran adayların büyük bir bölümü profesyonel fotoğrafları olmamasından yakınmaktadır. Bu tip durumların önüne geçmek ve kişileri sektöre kazandırmayı amaçlayan ajansımız, yapmış olduğu çalışmalar ile beraber birçok kişi tarafından öncü bir tercih konumunda yer alıyor. Hemen siz de başvurularınızı yapabilir, bu sayede ajansımız bünyesinde yer alan kadrolu oyuncu sıfatına doğrudan ulaşabilme şanslarına da sahip olabilirsiniz.

Sizlere sektörde kalıcılık elde etme fırsatları sağladığımız gibi, her geçen gün çıtamızı daha üst kademeler de tutuyor ve aranan yıldız olarak yer almanıza olanaklar tanıyoruz. Ajans başvuru formu üzerinden artık başvuruları değerlendirmek ve kadroda yer alan bir oyuncu sıfatına ulaşabilmek oldukça kolay! Her yıl birçok oyuncu adayını sektöre kazandırmayı başarmış olan firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber de kitlelerce öncü olarak görülmektedir. Oyuncu başvuru formunu hemen indirin ve başvuruları tamamlayın.