Manken olmak isteyen adaylara dev hizmet!

Manken olmak isteyen adaylara dev hizmet!

Ajansımız, uzun süredir sektöre yeni mankenler kazandırmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple ajans mankenleri alanında başvuruları dikkatle inceleyen ve sizleri kendi kadrosuna dahil etmekten keyif duyan firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber çok daha fazla öne çıkmanıza yardımcı olmaktadır. Türkiye’de birçok firma tarafından taktir edildiğimiz gibi, aynı zamanda ise sizleri öne çıkartmak ve kaliteli bir firma hizmetlerinden faydalanabilmeniz bakımından buradayız!

Yeni bir meslek edinmek ve başvuru ajans kapsamında ajansımızın kadrolu mankeni olmak istiyorsanız bizimle bir iletişim ağı oluşturmayı ihmal etmeyin. Türkiye standartlarında birçok manken adayı, 20 yılı aşkın süredir sektör de yer alan ajansımıza dahil olabilmek açısından başvuru kabul dönemini beklemekteydi. Kadromuzda yer alan isimleri projelere yerleştirmeyi başardık ve yeni işler için, sektör de yeni model adayları keşfedebilmeyi amaçladık! Türkiye genelinde yer alan şubelerimiz ile beraber sizlere ajans mankenleri olarak görev alma şansları sağlıyoruz!

Ajansımız yeni mankenlere istihdam yaratıyor!

Başvuru ajans bünyesinde yapılan tüm başvuru süreçlerini inceleyen ve sizleri sektöre doğrudan kazandırmayı amaçlayan firmamız, tüm bu çalışmalar ile beraber alanının en çok tercih edilen ajansı konumunda yer almaktadır. Kalitesinden ödün vermeyen, bu alanda yapılan üstün çalışmalar ile her daim daha iyiye gidebileceğiniz bir ortam zemini yaratan firmamız, Türkiye’ye birçok manken kazandırmış ve projelerde ana yüz olmasına yardımcı olmuştur.

Doğrudan ajansımıza başvurularınızı gerçekleştirmek ve bizlerle çalışan bir manken olmak istiyorsanız hemen departmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Ajans mankenleri hizmetlerini çok uzun senelerden beri sürdüren ve sektöre önemli yıldızlar kazandırmayı başarmış olan ajansımız, fiziğine ve yüzüne güvenen tüm erkek & kadın adayların başvurularını beklemektedir. 16 ila 35 yaş arası adaylardan gelecek olan başvurular ile beraber artık sektör de model olarak yer alabilme fırsatları ayağınıza kadar ulaşıyor! Başvuru ajans bölümünden hemen iletişiminizi gerçekleştirin, siz de ajansımız bünyesinde yer alma fırsatlarına sahip olun.