Oyuncu ve model adaylarının başvurularını bekliyoruz!

Oyuncu ve model adaylarının başvurularını bekliyoruz!

Oyunculuk başvuruları yapan tüm adaylara bu hizmetleri sıralayan ve aynı zamanda sektörde kalıcı bir yer edinme fırsatları veren firmamız, çıtasını bu noktada daha üst seviyeler de tutmak ve alanının en çok tercih edilen ajansı bünyesinde yer almanıza yardımcı olmaktadır. Türkiye’de marka değeri taşıyan ajansımız, yapılan çalışmalar ile beraber her geçen gün daha fazla iyiye gitmektedir. Siz de hemen başvuruları yaparak TV alanında bir başarı elde etmek ve yeni meslek gruplarını değerlendirmek ister misiniz?

Bu hizmet olanaklarını tarafınıza ulaştıran ve aynı zamanda modellik başvuruları yapan adayları da süzgeçten geçiren firmamız, farklı departmanlar üzerinden kontrolleri sağlamaktadır. Bu sayede artık birçok aday, Türkiye genelinden yapılan başvurular ile beraber ajansımıza dahil olma fırsatlarına ulaşabiliyorlar. 10 farklı ilde yer alan şubelerimiz ile beraber sizlerden gelen tüm başvuru formlarını inceleyen firmamız, oyunculuk başvuruları adı altında ise Türkiye’nin en çok tercih edilen casting ajansı konumunda yer alıyor.

Türkiye’nin en donanımlı ajansı!

Modellik başvuruları yaparak ajansımızın kadrosuna dahil olmak ve kendinizi bu sektörde göstermek oldukça kolay! Bir tıkla tercihinizi bize yöneltebilir, üstün hizmetlerden faydalanarak bir casting bünyesinde yer alan oyuncu olabilirsiniz. Model adaylarından gelen başvuru formlarını da inceleyen firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber pek çok kişi tarafından ortak tercih olarak görülmektedir. Siz de hemen ajansımıza kaydolmak ve bu sayede projelerde boy göstermek istiyorsanız tercihinizi hemen bize yöneltin.

Böylelikle modellik başvuruları üzerinden artık sektörde yer alma fırsatları söz konusu oluyor! Ajans olarak başvuru yapan adaylardan herhangi bir ücret talep etmediğimiz gibi, aynı zamanda ise öne çıkan bir oyuncu adayı olmanıza da şans tanımaktayız. Böylelikle artık birçok oyuncu adayı tarafımıza başvuruları ulaştırabilecek, aynı zamanda ise oyunculuk başvuruları adı altında sinema, dizi ve reklam projelerinde yer alabilme olanaklarına ise doğrudan ulaşabilecekler. Hemen bize başvuruları iletin, ajansımıza kaydolma imkanlarına ulaşın.