Yüz Reklam Ajansları Başvurusundaki Önemli Noktalar

Ajanslarda aranan temel özelliklerden bir tanesi de ajans başvurusunda bulunan kişi ya da kişilerin fiziksel özelliklerinin yanı sıra başvuru yapacak olan kişinin yüz güzelliğinin birinci planlarda yer alması konusuzdur. Yüz reklam ajansları başvuru yapıldığı sırada ajans yetkililerinin başvuru formunda kesinlikle olmasını istemiş oldukları fotoğrafların en geç 30 gün içerisinde çekilmiş olup olmadığına karşın büyük bir hassasiyet göstermektedirler. Yüz modelliği başvuru formu yetkililerce incelenip ajans başvurunda bulunan kişi ya da kişilerin modellik yapabilmesi için bay ya da bayan olsun yüzündeki en küçük ayrıntıyı dikkatli bir şekilde inceleyebilmeleri muhtemel hususlar arasında yerini almaktadır.

 

 

Yüz modelliği ajansları ortalama olarak her ilde hizmet vererek oyunculuk yolunda ilerlemek isteyen kişilerin adımlarını atması konusunda büyük bir yardım sağlamaktadır. Ajanslar geleceğin en muhteşem oyuncularına yoldaşlık edebildiklerinden ötür hem kendilerini geleceğe yönelik olarak yatırımda bulunabiliyorlar hem de ajanslarının ismini duyurma konusunda onlar için büyük bir artı sağlamayı başarabilmişlerdir.Yüz reklam ajansları firmaların taleplerine yönelik olarak kimi zaman göz kimi zaman dudak hatta ve hatta bazı durumlarda bazı kişilerde ciltteki çillerin olmasını bile isteyebilmektedirler. Ajanslar firma yetkililerin talepleri doğrultusunda ellerinde bulunmakta olan başvuruları değerlendirmeye almaktadırlar.

Yüz modelliği başvuru formunda yazılan en küçük detaylar ajans tarafından büyük bir önem arz etmektedir. Formda herhangi bir şekilde eksik bilgi aksedilmesi durumunda cast ajans başvuru formunun geçersiz sayılabilme riski bulunabilmesinden dolayı başvuruda bulunacak olan kişi ya da kişilerin bu küçük fakat önemli detayları dikkate almaları büyük önem arz etmektedir.

 

 

 

 

Yüz modelliği ajansları hem ajansların hem de ajans başvurusunda bulunacak olan kişilerin hukuksal olarak ta haklarına saygı duyması ve koruyabilmesi için kişilerin başvuru formunu 18 yaşından küçükler se eğer yanlarında birinci dereceden bir yakınının bulunması konusundaki hassasiyeti her iki taraf içinde ileriye dönük sıkıntılar yaşanmaması adına talep etmektedirler. Yüz modelliği başvuru formunda sizler adına herhangi bir şekilde eşitsizlik ya da başvuruda bulunacak kişi için aksi bir durum mevcut ise formu doldurmadan önce mutlaka yetkililere o sorundan bahsedilmesi kişiler için daha sağlıklı olacaktır.