Ajansımıza kayıt yapın, reklam yüzü olun!

Reklam oyuncu ajansları olarak sizlerden gelen başvuruları inceleyen ve daha sonrasında projelere sunumlar yapan firmamız, bu noktada ise kadrosuna yeni yüzler talep ediyor! bilindiği gibi artık yapımcılar yeni yüzlere şans tanımak ve sektöre yeni oyuncular kazandırabilmek açısından ajansları aramaya devam etmektedir. Türkiye genelinden gelen başvuruları titizlikle inceleyen ajansımız, birçok yeni yüze bu yıl şans tanımıştır!

Sizler de oyuncu cast ajanslarına doğrudan dahil olmak ve tüm bu çalışmalardan faydalanabilmek açısından hemen bizimle bir iletişim kurmayı ihmal etmeyin. Alanının lideri konumunda yer alan ajansımız, yeni bir kadro oluşturabilmek adına her yaş oyuncu adayının başvurularını kabul etmektedir. Çeşitli departmanlar üzerinden hizmet olanakları sunan ve sizleri projeler ile buluşturan ajansımız, aynı zamanda reklam oyuncu ajansları olarak var olan hizmet anlayışlarını sizlere sunabilme kapsamında da emin adımlar atmaktadır.

Ajanslara kayıtlar tamamen ücretsiz!

Oyuncu cast ajansları olarak sizlerden herhangi bir kayıt ücreti almıyor, bu sayede hizmetlerden sorunsuzca faydalanabileceğiniz bir ortam hazırlıyoruz. Günümüzde ise lider konumuyla beraber her geçen gün kıstasını bir adım öne çıkartan ajansımız, birbirinden kaliteli oyuncuları da kadrosunda barındırmaktadır. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan şubelerimiz ile beraber artık ajansımıza kaydolmak ve çeşitli projelerde oyuncu & model görevi almak oldukça kolay!

Siz de kayıtları tamamlama şanslarına sahip olun, bu sayede ajansımızın bir parçası olabilme şanslarına erişin! Reklam oyuncu ajansları adı altında projelerin tamamına hakim olan ajansımız, aynı zamanda dizi ve sinema filmi için de oyuncu destekleri sunmaktadır. Türkiye’nin yeni yıldızı olmak ve sizler de kendinizi kamera önünde göstermek istiyorsanız hemen kayıtları tamamlamayı ihmal etmeyin. Yapılan çalışmaları sizlere ışık hızında sunan ajansımız, bu sayede ise oyuncu cast ajansları adı altında sizlere en kapsamlı hizmet olanaklarını ulaştırmaktadır. Bir tıkla kaydınızı tamamlayabilirsiniz.