Oyuncu ajansımızın bir parçası olun!

Yeni oyuncu adaylarına imkan sağlamak ve aynı zamanda oyuncu ajansi olarak çalışmalar kaydetmek adına hizmet sunan ajansımız, bu alanda çıtasını elden bırakmıyor ve sizlere hep bir adım önde olma şansları veriyor. Bu alanda sizleri desteklemek ve her daim kaliteli projelerde yer almanızı sağlamak adına yardımcı olan ajansımız, reklam, sinema filmi, TV filmi, televizyon dizisi veya manken / model olarak sizleri projeler ile buluşturmaktadır.

Alanının lideri olarak her geçen gün daha fazla kişi tarafından taktir edilen ajansımız, sizleri de çeşitli projelere sunabilmek adına yardımcı olmaktadır. Hemen siz de oyuncu ajansi olarak bizleri tercih edin, kayıt işlemlerinden sonra ise ajansımızın bir parçası olma şanslarına sahip olun! Sizleri sunabilmek ve isminizi tüm Türkiye geneline duyurabilmek adına Show TV, Kanal D, Fox, TRT, Star TV ve ATV, TV 8 gibi önemli kanalların projelerine sunmaktayız!

Türkiye’nin en kaliteli casting ajansı!

Türkiye’nin en kaliteli film ajansı kayıt hizmetlerini sunan firmamız, bugüne kadar Türkiye’de şöhret basamaklarını hızlı tırmanmış pek çok oyuncuya istihdam ortamı sağlamıştır! Sizlere de bu imkanları sağlamak ve kaliteli bir hizmet olanağından faydalanmanıza yardımcı olabilmek adına çalışıyor, Türkiye’nin en çok isim yapan ajanslarından bir tanesi olarak görülüyoruz! Bu noktada ise hemen siz de oyuncu ajansi olarak bizi tercih edin!

Kayıtlarınızı gerçekleştirdiğiniz an itibariyle asistanlarımız sizlere bir CV oluşturacak, daha sonrasında ise projelere sunumunuzu gerçekleştirecektir. Figürasyon, diyaloglu oyuncu, bölüm oyuncusu, ana cast, yardımcı oyuncu, baş rol gibi birçok alana oyuncu sunumunu sağlayan ve film ajansı kayıt konusunda en iyisi olan firmamız bir tık kadar uzağınızda! Başvuru formlarını tarafımıza ilettiğiniz an itibariyle kayıt ortamları sağlanacak, bu sayede ise oyuncu ajansi bünyesinde yer alan bir isim olabilme şansına da erişebileceksiniz. Kayıt için hemen formu indirin, doldurun ve mail olarak bize ulaştırın.