Dizi, film, reklam ajansımız yeni oyunculara şans tanıyor!

Dizi, film, reklam ajansımız yeni oyunculara şans tanıyor!

Dizi film reklam ajansları olarak kadromuza yeni isimler eklemek ve 0 / 90 yaş arası tüm oyunculara farklı departmanlar üzerinden hizmet sunan ajansımızın bir parçası olmak ister misiniz? kalitesiyle her geçen gün öne çıkan ajansımız, bu alanda elde etmiş olduğu başarılar ile beraber her yıl sektöre yeni isimler kazandırmayı ihmal etmemektedir. Türkiye’nin en donanımlı ajansı olarak siz değerli oyuncu adaylarını öne çıkartma fırsatını kapınıza kadar getiriyoruz!

Aynı zamanda kadromuzda yer alan usta tiyatroculardan oyunculuk eğitimleri alabilecek, dizi ajansları başvuru yapan adayların deneme çekimlerine hazır bir şekilde gitmelerine olanak tanıyacağız. Böylesi bir çalışma ile daha fazla tanınan ve aynı zamanda öne çıkan bir oyuncu adayı olma şansı söz konusudur. Türkiye standartlarında isim olmanıza yardımcı olan ve bu sayede pek çok projede boy gösterme imkanları tanıyan firmamız, dizi film reklam ajansları adı altında yaptığı çalışmalar ile kıstasını daha ileri seviyelere çekmeyi hedeflemektedir.

Star TV’nin 3 yeni dizisine oyuncu arıyoruz!

Star TV ile ortak çalışmalar yürüten ajansımız, bu kanalın dizilerine uygun olan oyuncu seçmelerine devam etmektedir. Özellikle İstanbullu Gelin, Söz dizileri için oyuncu arayan ajansımız, dizi ajansları başvuru yapan tüm adayların önünü açabilme hususunda çalışmakta ve elde ettiği başarı ile beraber daha fazla öne çıkabilme şanslarını da tarafınıza ulaştırmaktadır. Bu tip bir çalışma ile beraber tanınan oyuncu adayı olabileceğiniz gibi, Star TV’de kadrolu oyuncu olma fırsatlarını da tarafınıza ulaştırıyoruz.

Çıtamızı daha ileri taşımak, dizi film reklam ajansları olarak 2017 yılı itibariyle yeni yüzlere istihdam tanımak, aynı zamanda ise çalışmalarını daha üst evrelere taşıyabilmek adına çalışan ajansımıza kayıtlarınızı yaptırmak oldukça kolay! Bir tıkla ajansımıza kayıt olabileceğiniz gibi, aynı zamanda ise kendinizi oyunculuğunuz ile ispat etme fırsatlarına doğrudan erişebileceksiniz. Dizi ajansları başvuru için hemen bizi tercih edebilirsiniz.