Yurtdışı projelere model ve oyuncu sunuyoruz!

Yurtdışı projelere model ve oyuncu sunuyoruz!

Yurtdışı oyunculuk ajansları olarak birçok uluslararası projeye oyuncu sunan firmamız, geçtiğimiz yıl Narcos ve Supernational isimli diziler için oyuncu sunumlarını gerçekleştirmiştir. Bu alanda popülerlik kazanan ve Türkiye’de elde ettiği başarıyı yurtdışı çalışmalara da sunan firmamız, Türkiye standartlarında ise marka değerini git gide daha üst evrelere taşımayı hedeflemektedir. Alanında önem gören ve aynı zamanda yeni oyunculara şans tanıyan firmamızın bir parçası olmak ister misiniz?

Kaydınızı hemen tamamlamak ve aynı zamanda ünlü ajanslar İstanbul kadrosunda yer alan bir isim olmanıza şans tanımak bakımından çalışıyoruz. Bu üstün çalışma anlayışı ile beraber önde gelen pek çok projede kendinizi ispat etme olanaklarını da tarafınıza sunabilmekteyiz. Var olan çalışmaları sizlere aktarabilmek, dizi, sinema ve reklam filminin yanı sıra tiyatro, modellik gibi alanlara da sunum yapan yurtdışı oyunculuk ajanslarımızın bir parçası olmanın tam zamanı!

Ajansımızda onlarca ünlü yer alıyor!

Ünlü ajanslar İstanbul olarak kadromuzda yer alan pek çok ünlü ismi sizlere sunabilme hususunda da önemli bir çalışma ortamı hazırlamaktan geri kalmadık. Var olan hizmet anlayışlarını ele alabilmeniz ve aynı zamanda donanımlı bir firmanın güvencesi altında olabilmeniz bakımından çalıştığımız gibi, alanında ise lider bir konum elde eden firmamıza kayıtlar tamamen ücretsiz. Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan, Kıvanç Tatlıtuğ, Tolgahan Sayışman, Tolga Akyurt gibi önemli isimlerle çalışan firmamıza kaydınızı tamamlayın.

Her yıl yeni oyuncu adaylarını TV starı yapan ve yerli projelerin yanı sıra yabancı projelere de sunan cast ajansımıza kayıt olmanın tam zamanı! Yurtdışı oyunculuk ajansları adı altında Türkiye’yi temsil eden firmamız, 20 yılı aşkın süredir sektörden elde ettiği muhteşem tecrübeleri oyuncularına sağlamak için kendi klasmanını aşıyor, aynı zamanda ise çizgisinden şaşmadan, ünlü ajanslar İstanbul adı altında hizmet anlayışlarını sizlere aktarma konusunda yardımcı oluyor.