Sokakta yeni sanatçılara şans tanıyoruz!

Sokakta yeni sanatçılara şans tanıyoruz!

Sokak cast oyunculuk olarak dışarıda sanatına devam eden oyuncu ve model adaylarına bu alanda isim olma fırsatları tanımaktayız. Uzunca dönemden bu yana birçok ismi piyasaya kazandıran ve 20 yılı aşkın süredir aktif olarak yer alan ajansımız, Türkiye’nin önemli bölümlerinde yer alan firmaları ile ismini çok daha üst alanlara taşımayı başarmıştır. Türkiye’de sizlere şans tanımak ve aynı zamanda tanınan bir oyuncu adayı olma fırsatlarını vermek adına çalışan ajansımıza hemen siz de kayıtlarınızı gerçekleştirin.

Bu hizmetler sayesinde oyuncu model olarak yer alabileceğiniz gibi, aynı zamanda ise piyasada tanınan bir isim olmanıza da yardımcı olacağız. Her geçen gün daha fazla isme öne çıkma şansları tanıyan ve aynı zamanda bu çalışmaları ile sektörün lideri konumuna ulaştıran firmamız, yapılan çalışmalara istinaden var olan kıstasını daha uzun ömürlü bir hale dönüştürebilme konusunda da çalışmaktadır. Bir tıkla siz de sokak cast oyunculuk kadromuza dahil olabilir, sektör de isim edinme fırsatlarına ise doğrudan erişebilirsiniz.

Türkiye’nin her bölgesinden isimler arıyoruz!

Oyuncu model ajansı olarak farklı bölümlere yaptığımız çalışmalar ve öne çıkan bir ajans konumunda yer alan firmamız, bu alanda ise Türkiye’nin en donanımlı firması konumunda yer almaktadır. Kendinizi ispatlamak ve Türkiye’de isim olan ajansımızın altında çalışabilmek adına başvurularınızı bize iletmeyi ihmal etmeyin. Öne çıkan bir oyuncu adayı olabileceğiniz gibi, aynı zamanda ise sektör de sizlere şans tanımayı hedeflemekteyiz.

Böylelikle sokak cast oyunculuk kadrosuna doğrudan dahil olabilmek ve önde gelen firmaların güvencesi altında yer alabilmek söz konusu bir hal almaktadır. Bu standartlar dahilinde oyuncu adaylarına kaliteli bir ortam kuran firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber de sizlere menajerlik yapmakta ve tüm işlere sunumlarınızda ise temsili gerçekleştirmektedir. Oyuncu model adı altında hemen bizi tercih edin ve farkı hissedin!