Şahsiyet Dizisi Oyuncu Alımları

Şahsiyet Dizisi Oyuncu Alımları

Şahsiyet Dizisi internet üzerinden projelendirmesi yapılan bir sizi olarak son zamanların en iddialı işlerinden biri olarak görülmektedir. Projenin yayınlarının internet üzerinden yapılacak olması dizi hakkında olan beklentileri de artırıcı bir özellik taşımaktadır. Şahsiyet Dizisinde yer almak isteyen oyuncular için değerlendirme ve başvuru sürecinin başladığını belirtmekte fayda bulunmaktadır. Bireylerin Şahsiyet Dizisinde yer alabilmek için başvuruşlarını online olarak yapabilmeleri mümkündür.  Online başvuru formunu dolduran her oyuncu adayı değerlendirmeye alınacaktır. Yapılan değerlendirmeler sonrasında projeye uygun nitelikler taşıdığı tespit edilen adaylar ile anında irtibata geçilecektir. Şahsiyet Dizisi oyunculuk başvurularında adayların tecrübe ya da tecrübesi olmalarının herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Oyunculuk yeteneği bulunan ve bu yeteneğine güveni olan her adayın başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Form bilgilerinde istenen bilgilerin gerçekçi bir şekilde doldurulmasının bireylerin seçilme şanslarını artıracağını belirtmekte fayda vardır. Olumlu geri dönüşler sonrasında yapılan bireysel görüşmeler sonrasında siz de kendinizi Şahsiyet Dizisi oyuncuları arasında görebilirsiniz.

Şahsiyet Dizisinin Konusu Nedir?

Şahsiyet Dizisi Ay Yapım tarafından üstlenilen bir internet projesidir. Projenin senaryosunu edebiyat dünyasının en iyi kalemlerinden biri olan Hakan Günday’ın üstelendiği bilinmektedir. Bu da dizinin oldukça kaliteli olacağının neredeyse garantisi niteliğini taşımaktadır. Şahsiyet Dizisi konu itibarı ile polisiye ögelerden oluşmaktadır. Dizide emekli bir adliye memurunun sıra dışı hikâyesi anlatılmaktadır. Agâh emekliliğinden sonra oldukça sıradan bir hayat yaşamaya başlamıştır. Eşi vefat ettiğinden kızı da yurtdışında bulunduğundan ötürü yaşlı adam oldukça yalnızdır. Ancak Agâh’ın sıradan yaşamı Alzheimer olmasından sonra değişim gösterecektir. Hastalığından ötürü hatıralarından da yavaş yavaş kurtulan adam bunu bir fırsata çevirmeyi kafasına koymuştur. Agâh oldukça uzun zamandır işlemek istediği bir cinayet için hastalığını kullanacaktır. Agâh’ın yaptığı cinayet planları hem kızı hem de tanımadığı pek çok insanın hayatını değiştirecektir.

Siz de sıra dışı konusu ile yayımlanan dizilere farklı bir soluk getirecek olan Şahsiyet Dizisinde yerinizi alabilirisiniz. Daha önce de belirtildiği üzere Şahsiyet Dizisinde oyunculuk yapmak isteyen bireylerin sadece online cast ajans başvuru formunu doldurarak göndermeleri istenmektedir.